Wojskowe Targi Służby i Pracy w woj. śląskim - promocja wydarzenia

Szanowni Państwo,

 

 

w związku z organizowanymi w woj. śląskim przez Ośrodek Zamiejscowy w Katowicach Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w terminie 17-18 marca br. w godz. 9:00- 18:00 Wojskowymi Targami Służby i Pracy, zwracam się z prośbą o wsparcie kampanii promocyjnej dotyczącej przedmiotowego wydarzenia w postaci bezpłatnej publikacji na Państwa (Kuratorium) stronach internetowych i profilach w social mediach informacji nt. I. Wojskowych Targów Służby i Pracy, jak i promocję wydarzenia wszelkimi dostępnymi dla Państwa kanałami promocyjnymi.

Jeśli istnieje taka możliwość prosilibyśmy o promocję wydarzenia także poprzez e-dziennik i przesłanie informacji do wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Udział w przedmiotowych targach można wykorzystać w ramach realizacji treści programowych z przedmiotu „Doradztwo zawodowe” lub „Edukacja dla bezpieczeństwa”.

 

Wojskowe Targi Służby i Pracy w w/w terminie odbędą się w 16 lokalizacjach w całej Polsce i będą wydarzeniem w całości poświęconym różnym aspektom promocji nowych form służby wojskowej wprowadzonych ustawą o obronie Ojczyzny oraz prowadzonych przez Ministerstwo Obrony Narodowej projektach, ale także szeroko pojętej obronności.

Wojskowe Targi Służby i Pracy na terenie woj. śląskiego zorganizowane zostaną na terenie Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach (ul. Stadionowa 7a, 41-400 Mysłowice).

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano m.in.: stoiska prezentujące służbę wojskową, w tym sprzęt i uzbrojenie WP, rozmowy z rekruterami z WCR-ów, pokazy uczniów klas mundurowych, quiz z nagrodami, wojskową grochówkę, stoiska organizacji proobronnych.

 

Materiał tekstowy i graficzny dotyczący WTiP do wykorzystania w ramach promocji wydarzenia przesyłam w załączeniu.

 

Poniżej także linki do materiałów filmowych dot. WTSiP do wykorzystania w ramach promocji:

 

  1. Link do rolki na SM dot. WTSiP w Mysłowicach: https://drive.google.com/file/d/1hy3FntI0ZFXjvy9mWpRhkcsjpoWHmAuE/view?usp=share_link

 

  1. Link do zaproszenia MON: https://www.youtube.com/watch?v=mTY6pjBb7Sg