GODZINY PRZYJŚĆ MATURZYSTÓW

JĘZYK POLSKI - POZIOM PODSTAWOWY

08.06.2020 godz. 9.00 PONIEDZIAŁEK

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.00
Sala:
1 (świetlica)
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa:
4 „D TS/TE”, 4 TM,

  1. Bartosik Kornel

  2. Bednarz Krzysztof

  3. Chrząstek Krystian

  4. Ciastek Bartosz

  5. Czarnecki Robert

  6. Dziuk Łukasz

  7. Gałęzia Paweł

  8. Hagiemajer Jakub

  9. Jaguś Kamil

  10. Kaczmarzyk Radosław

  11. Kaleta Krzysztof

  12. Książek Przemysław

  13. Kuziorowicz Sebastian

  14. Matysiak Łukasz

  15. Milik Michał

  16. Mrowiec Grzegorz

  17. Podlejski Maciej

  18. Skowron Dawid

  19. Sowiński Dawid

  20. Spólnik Paweł

  21. Stawiarski Artur

  22. Szaliński Adrian

  23. Szczepanek Daniel

  24. Ślęzak Patryk

  25. Trojanowski Dariusz

  26. Woźnicki Dawid

  27. Złoty Krzysztof

 


Godzina przyjścia na egzamin: 8.15
Sala:
28 (Mała Sala Gimnastyczna)
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa: 4 „A” TS

  1. Bekus Patryk

  2. Biernat Krystian

  3. Ból Szymon

  4. Czarnecka Emilia

  5. Januszko Magdalena

  6. Kalwik Mateusz

  7. Karwala Patryk

  8. Kostrzewa Marcin

  9. Kowacki Kacper

  10. Kruk Adrianna

  11. Kulej Bartosz

  12. Matyszczak Jakub

  13. Nowak Bartosz

  14. Płaneta Paweł

  15. Sapała Sebastian

  16. Strycharska Magdalena

  17. Świątkowski Dominik

  18. Szczurek Arkadiusz

  19. Szecówka Bartosz

  20. Tanasiewicz Diana

  21. Ziemba Kacper

 

 


Godzina przyjścia na egzamin: 8.00
Sala:
102
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa: 4 TM

  1. Kubicki Dominik

  2. Ledwoń Jakub

  3. Matyja Patryk

  4. Melka Mateusz

  5. Michalik Arkadiusz

  6. Mucha Mikołaj

  7. Podsiedlik Dariusz

  8. Skubała Szymon

  9. Ściebura Mateusz

  10. Wojtal Kacper

  11. Woldan Paweł

  12. Zajadacz Paweł

 


Godzina przyjścia na egzamin: 8.15
Sala:
202
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa: 4 „B” TS

  1. Blukacz Łukasz

  2. Ceglarz Artur

  3. Drabek Michał

  4. Gaj Adrian

  5. Gajęcki Adrian

  6. Janas Kamil

  7. Jasiński Mateusz

  8. Juchnik Wiktor

  9. Kremblewski Karol

  10. Osiewacz Bartosz

  11. Półka Przemysław

  12. Puchała Jakub

 

 


Godzina przyjścia na egzamin: 8.30
Sala:
209
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa:4 „b” TS, 4 „c” TS

  1. Chrzęstek Paweł

  2. Garbiec Daria

  3. Gawroński Piotr

  4. Gurazda Marcin

  5. Kalemba Bartosz

  6. Knopik Kacper

  7. Koza Bartłomiej

  8. Stępień Konrad

  9. Wiewióra Patryk

  10. Wójcik Jakub

  11. Wypart Mateusz

 


Godzina przyjścia na egzamin: 8.30
Sala:
212
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa:Absolwenci z ubiegłych lat

  1. Janik Konrad

  2. Jeleń Piotr

  3. Jurczyk Piotr

  4. Kołakowski Mariusz

  5. Korda Kamil

  6. Majchrzak Daniel

  7. Moczadłowska Natalia

  8. Sambor Piotr

  9. Zakrzewski Dominik

 

 


Godzina przyjścia na egzamin: 8.30
Sala:
218
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa:4 „c” TS

  1. Łąpieś Patryk

  2. Łupierz Jakub

  3. Nowicki Janusz

  4. Paruzel Ernest

  5. Pluciński Mateusz

  6. Rakus Dominik

  7. Rudzki Mateusz

  8. Sarnik Jakub

  9. Surgent Marcel

  10. Ulrich Oktawiusz

  11. Wiekiera Damian

 

 

 

 

JĘZYK POLSKI - POZIOM ROZSZERZONY

08.06.2020 godz. 14.00 PONIEDZIAŁEK

 

Godzina przyjścia na egzamin: 13.30
Sala:
202
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa:WSZYSCY DEKLARYJĄCY PRZEDMIOT NA ROZSZERZENIU

 

  1. Blukacz Łukasz

  2. Czarnecka Emilia

  3. Jasiński Mateusz

  4. Juchnik Wiktor

  5. Kostrzewa Marcin

  6. Kruk Adrianna

  7. Strycharska Magdalena

  8. Zakrzewski Dominik

 

 

MATEMATYKA - POZIOM PODSTAWOWY

09.06.2020 godz. 9.00 WTOREK

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.00
Sala:
1 (świetlica)
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa:
4 „D TS/TE”, 4 TM, ABSOLWENCI Z UBIEGŁYCH LAT

  1. Badora Adrian

  2. Bartosik Kornel

  3. Baryła Oskar

  4. Bednarz Krzysztof

  5. Chrząstek Krystian

  6. Ciastek Bartosz

  7. Czarnecki Robert

  8. Dziuk Łukasz

  9. Gałęzia Paweł

  10. Hagiemajer Jakub

  11. Jaguś Kamil

  12. Kaczmarzyk Radosław

  13. Kaleta Krzysztof

  14. Ksiażek Przemysław

  15. Kuziorowicz Sebastian

  16. Matysiak Łukasz

  17. Milik Michał

  18. Mrowiec Grzegorz

  19. Podlejski Maciej

  20. Skowron Dawid

  21. Sowiński Dawid

  22. Spólnik Paweł

  23. Stawiarski Artur

  24. Szaliński Adrian

  25. Szczepanek Daniel

  26. Ślęzak Patryk

  27. Trojanowski Dariusz

  28. Woźnicki Dawid

  29. Złoty Krzysztof

 

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.15
Sala:
5 (Tenis)
Wejście:
od strony DENTYSTY
Klasa:
ABSOLWENCI Z UBIEGŁYCH LAT (nowa i stara matura)

 

  1. Jurczyk Piotr

  2. Kobyłkiewicz Dominik

  3. Korda Kamil

  4. Kowalik Michał

  5. Kulej Adam

  6. Kuternoziński Krystian

  7. Kwiatkowski Bartosz

  8. Lewera Arkadiusz

  9. Machuderska Paulina

  10. Majchrzak Daniel

  11. Mietelski Łukasz

  12. Moczadłowska Natalia

  13. Nocuń Sylwester

  14. Pasiuk Dominik

  15. Pustelnik Celestyna

  16. Rajs Kacper

  17. Sambor Piotr

  18. Strączyński Wojciech

  19. Wieckowski Maciej

  20. Woliński Piotr

  21. Zakrzewski Dominik

 

 

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.15
Sala:
28 (Mała Sala Gimnastyczna)
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa: 4 „A” TS

 

  1. Bekus Patryk

  2. Biernat Krystian

  3. Ból Szymon

  4. Czarnecka Emilia

  5. Januszko Magdalena

  6. Kalwik Mateusz

  7. Karwala Patryk

  8. Kostrzewa Marcin

  9. Kowacki Kacper

  10. Kruk Adrianna

  11. Kulej Bartosz

  12. Matyszczak Jakub

  13. Nowak Bartosz

  14. Płaneta Paweł

  15. Sapała Sebastian

  16. Strycharska Magdalena

  17. Szczurek Arkadiusz

  18. Szecówka Bartosz

  19. Świątkowski Dominik

  20. Tanasiewicz Diana

  21. Ziemba Kacper

 

 

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.00
Sala:
102
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa: 4 TM

  1. Kubicki Dominik

  2. Ledwoń Jakub

  3. Matyja Patryk

  4. Melka Mateusz

  5. Michalik Arkadiusz

  6. Mucha Mikołaj

  7. Podsiedlik Dariusz

  8. Skubała Szymon

  9. Ściebura Mateusz

  10. Wojtal Kacper

  11. Woldan Paweł

  12. Zajadacz Paweł

 

 

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.15
Sala:
202
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa: 4 „B” TS

  1. Blukacz Łukasz

  2. Ceglarz Artur

  3. Drabek Michał

  4. Gaj Adrian

  5. Gajęcki Adrian

  6. Janas Kamil

  7. Jasiński Mateusz

  8. Juchnik Wiktor

  9. Kremblewski Karol

  10. Osiewacz Bartosz

  11. Półka Przemysław

  12. Puchała Jakub

 

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.30
Sala:
209
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa:4 „b” TS, 4 „c” TS

  1. Chrzęstek Paweł

  2. Garbiec Daria

  3. Gawroński Piotr

  4. Gurazda Marcin

  5. Kalemba Bartosz

  6. Knopik Kacper

  7. Koza Bartłomiej

  8. Stępień Konrad

  9. Wiewióra Patryk

  10. Wójcik Jakub

  11. Wypart Mateusz

 

 

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.30
Sala:
212
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa:Absolwenci z ubiegłych lat

 

  1. Bender Marcel

  2. Chraczyński Kamil

  3. Czyż Bartosz

  4. Domski Waldemar

  5. Dygudaj Tymoteusz

  6. Dziwiński Wojciech

  7. Frączynski Dawid

  8. Goliński Adrian

  9. Janik Konrad

 

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.30
Sala:
218
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa:4 „c” TS

  1. Łąpieś Patryk

  2. Łupierz Jakub

  3. Nowicki Janusz

  4. Paruzel Ernest

  5. Pluciński Mateusz

  6. Rakus Dominik

  7. Rudzki Mateusz

  8. Sarnik Jakub

  9. Surgent Marcel

  10. Ulrich Oktawiusz

  11. Wiekiera Damian

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI - POZIOM PODSTAWOWY

10.06.2020 godz. 9.00 ŚRODA

 

Godzina przyjścia na egzamin: 8.00
Sala:
1 (świetlica)
Wejście:
nr 6 (od strony PATIO)
Klasa:
4 „D TS/TE”, 4 TM,

  1. Bartosik Kornel

  2. Bednarz Krzysztof

  3. Chrząstek Krystian

  4. Ciastek Bartosz

  5. Czarnecki Robert

  6. Dziuk Łukasz

  7. Gałęzia Paweł

  8. Hagiemajer Jakub

  9. Jaguś Kamil

  10. Kaczmarzyk Radosław

  11. Kaleta Krzysztof

  12. Książek Przemysław

  13. Kubicki Dominik

  14. Kuziorowicz Sebastian

  15. Ledwoń Jakub

  16. Matyja Patryk

  17. Matysiak Łukasz

  18. Milik Michał

  19. Mrowiec Grzegorz

  20. Podlejski Maciej

  21. Skowron Dawid

  22. Sowiński Dawid

  23. Spólnik Paweł

  24. Stawiarski Artur

  25. Szaliński Adrian

  26. Szczepanek Daniel

  27. Ślęzak Patryk

  28. Trojanowski Dariusz

  29. Woźnicki Dawid

  30. Złoty Krzysztof


Godzina przyjścia na egzamin: 8.15
Sala:
5 (Tenis)
Wejście:
od strony dentysty
Klasa: 4 „C” TS, ABSOLWENCI Z LAT UBIEGŁYCH

  1. Gawroński Piotr

  2. Gurazda Marcin

  3. Janik Konrad

  4. Jurczyk Piotr

  5. Kalemba Bartosz

  6. Kobyłkiewicz Dominik

  7. Koza Bartłomiej

  8. Łąpieś Patryk

  9. Łupierz Jakub

  10. Machuderska Paulina

  11. Moczadłowska Natalia

  12. Nowicki Janusz

  13. Paruzel Ernest

  14. Pustelnik Celestyna

  15. Rudzki Mateusz

  16. Sambor Piotr

  17. Sarnik Jakub

  18. Strączyński Wojciech

  19. Surgent Marcel

  20. Ulrich Oktawiusz

  21. Wiekiera Damian

  22. Zakrzewski Dominik

 


Godzina przyjścia na egzamin: 8.15
Sala:
28 (Mała Sala Gimnastyczna)
Wejście:
nr 3 (od strony nauki jazdy)
Klasa: 4 „A” TS

  1. Bekus Patryk

  2. Biernat Krystian

  3. Ból Szymon

  4. Czarnecka Emilia

  5. Januszko Magdalena

  6. Kalwik Mateusz

  7. Karwala Patryk

  8. Kostrzewa Marcin

  9. Kowacki Kacper

  10. Kruk Adrianna

  11. Kulej Bartosz

  12. Matyszczak Jakub

  13. <span style="font-size: m

    Pliki do pobrania