ZDALNE NAUCZANIE- MATERIAŁY DLA UCZNIÓW

DRODZY  UCZNIOWIE I RODZICE

       Od 25 marca 2020r zgodnie z Rozporz. MEN z dn 20.03.2020 w Zespole Szkół Samochodowo-Budowlanych rozpoczynamy naukę na odległość. Uczniowie będą kontynuować zajęcia w czasie swoich dotychczasowych lekcji, tylko że w domu. Dla nas taka sytuacja jest również nowa. Czas w którym jesteśmy wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Rodziców proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie.

Zwracam się do Wszystkich z prośbą o dbanie przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo w tym niełatwym czasie, oraz aby uczniowie przebywali poza domem tylko w sytuacjach koniecznych. W sytuacjach trudnych proszę o  bieżące informowanie o ewentualnych problemach wychowawców. 

Z poważaniem

Jacek Grzegorzewski – dyrektor Zespołu Szkół Samochodowo - Budowlanych

  

E-MATERIAŁY DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH - materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu

Emateriały do 10 przedmiotów kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym i rozszerzonym dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i pięcioletniego technikum, zgodnych z obowiązującą podstawą programową z 2018 r. Emateriały z języka polskiego, filozofii, historii, wiedzy o społeczeństwie, geografii, biologii, chemii, fizyki, matematyki, informatyki zawierają atrakcyjne multimedia – filmy edukacyjne, animacje i prezentacje 3D, gry edukacyjne, wirtualne laboratoria, mapy myśli, audiobooki oraz zestawy ćwiczeń interaktywnych. Uczniowie będą mogli je wykorzystać podczas samodzielnej pracy w domu. 

https://epodreczniki.pl/a/e-materialy-do-szkol-ponadpodstawowych/D135xcxCk 

Wolne Lektury to podstawowe źródło lektur szkolnych w formie cyfrowej dla całego systemu edukacji. https://wolnelektury.pl/