Strefa video

GAZETA MŁODYCH EKOLOGÓW

18 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XVII Powiatowym Konkursie na „Szkolną gazetę z dodatkiem ekologicznym”  pod patronatem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego SA. Organizatorem konkursu jest „Gazetą Częstochowską”, Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Częstochowie oraz Zespół Szkół Samochodowo- Budowlanych.

Do konkursu zgłoszono 22 gazety szkolne. Komisja w składzie: Przewodnicząca: p. Urszula Giżyńska – redaktor naczelna Tygodnika Regionalnego „Gazeta Częstochowska”. Członkowie: p. Małgorzata Ligenza – Purgal - pracownik Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Częstochowy, p. Justyna Szczerba - pracownik Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Częstochowy, p. Joanna Sobczak – pracownik Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. w Częstochowie przeanalizowała i oceniła nadesłane prace w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii szkoły podstawowe przyznano: I miejsce, dwa II miejsca, trzy III miejsca i dwa wyróżnienia. W kategorii szkoły gimnazjalne przyznano: I miejsce, dwa II miejsca, III miejsce i trzy wyróżnienia. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne przyznano: I miejsce, dwa II miejsca, dwa III miejsca i dwa wyróżnienia.

Nasza gazeta szkolna „ECHO SAMOCHODÓWKI” zajęła zaszczytne II miejsce. Gratulujemy!

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Wydział Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Częstochowy, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. w Częstochowie, Tygodnik Regionalny „Gazeta Częstochowska”, ZO LOP w Częstochowie i Zespół Szkół samochodowo – Budowlanych w Częstochowie.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze więcej „Młodych ekologów” będzie promować działania proekologiczne w swoich szkołach i tym samym pochwali się na łamach gazety szkolnej.

http://www.gazetacz.com.pl/artykul.php?idm=843&id=22763

mgr Alina Grabna, mgr Anna MajchrzakPisali o nas:

http://www.pwik.czest.pl/xvii-powiatowy-konkurs-na-szkolna-gazetke-z-dodatkiem-ekologicznym

 

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie